top of page
Наша Команда

Ми - міжнародна команда волонтерів. Ми працюємо разом над створенням табору Children-UA, і ось чому:

Євгенія Лавічка

Базель, Швейцарія

"За своєю природою я - людина, яка не може миритися c несправедливістю і нерівністю. Мені хочеться, щоб у кожної людини був шанс на гідне життя. Діти-сироти ростуть без уваги, любові і турботи, а також нормальної освіти. А це тягне за собою їх небажання ні до чого в житті прагнути і вони вибирають неправильний шлях у житті. Тому мені хочеться допомогти таким дітям стати нормальними людьми і повірити в себе і своє майбутнє. Дуже сподіваюся, що наш освітній табір буде гарною базою для подальшого розвитку дітей."

Люба Карпачова

Шарлот, Північна Кароліна, США

"Дуже хочеться поділитися щастям, оптимізмом і впевненістю в завтрашньому дні. Цього так не вистачає в нашому житті, але при цьому немає нічого неможливого. Ми самі можемо будувати своє майбутнє, не звертаючи уваги на перешкоди. Хотілося б, щоб проект став першою стійкою цеглинкою в цих змінах."

Галина Руфіно

Лондон, Велика Британія

"Мені пощастило мати люблячих, розумних та самовідданих батьків. Їхній вплив на мій характер важко переоцінити. Не можу уявити свого життя без них. Прикро, що існують діти, позбавлені базового людського права на любов, захист та пеклування. 

Наша ціль - віддати трошки тепла, дати пораду щодо дорослого життя та розважити таких діток".  

Аліна Головльова

Київ, Україна

"Я вірю в мистецтво маленьких кроків. І в те, що кожна глобальна зміна складається з низкималеньких конкретних справ".

Марія Бондарева

Базель, Швейцарія

"Я щиро вірю, що діти-сироти гідні кращого майбутнього. Безумовно, воно має бути краще, ніж те, що описуєстатистика. Спілкуючись з дітьми, якіприїжджають до нас в табір, я бачу, наскільки вони талановиті, як вони хочуть змінити цей світ на краще ізнайти свій власний шлях у житті.Разом ми зможемо допомогти втілитиїхні мрії в життя."

Antonina Strickler

Basel, Switzerland

"Я вважаю, що наше ставлення до дітей має великий вплив на їх подальше життя. Не кожна дитина має гарний приклад щирих та турботливих батьків, які можуть бути прикладом в житті. Я не зможу замістити їм родину, але в мене є можливість показати дітям у таборі, що вони мені не байдужі. Я бажаю поділитися своїми знаннями з ними, показати свою довіру і впевненість у майбутньому, а також надихнути їх шукати свій шлях у житті!"

Катерина Маліновстка

Дублін, Ірландія

"Я допомогаю в організації табору Children-UA, тому що я вірю, що кожен заслуговує на успіх у житті. Історій успіху дітей з дитячих будинків дуже не багато, і я щиро бажаю це змінити. Табор навчає дітей соціальним навичкам, які вони не мають можливості вивчити у тому середовищі, де вони проживають зараз. Діти, безумовно, матимуть змогу застосувати це в майбутньому, що зможе допомогти їм повністю реалізувати свій потенціал".

Ми бажаємо також висловити особливу подяку наступним людям:

Катерина Цварг, Олена Ебель, Дмитро Ваврів, Анді Лавічка, Юлія Пащук, Карол Фрітч, Юлія Кулаковська, Анастасія Клачко, Катерина Шаленая, Ярослава Великая, Андрій Олексієнко, Анастасія Новицька, Вероніка Горбунова, Філіп Лактіонов, Віталій Антюшин за організацию табору у попередні роки. 

Katya Mikula for volunteering in the camp, Kateryna Osadchuk for collaboration with orphanages and Ministry of Education and Science of Ukraine,Ganna Soldatenko for her help with the development of the website, work with organizations;  Raphael Imhof for development and coordination of the finance campaign; Dmitry Simonov for his initial help with marketing strategy and the website; Oksana Kurochka for designing our logo and promotional materials, Alexey Matiyasevich for help with translations, Stephanie Bergeron for her help with editing texts, Natalya Dryuk for her legal advices.

bottom of page