top of page
Попередні Роки

Перший освітній табір Children-UA пройшов у місті  Святогорськ  Донецької області 10-20 червня 2009 року. Додаткова інформація у нашому звіті; або слідкуйте за нашими новинами на Facebook.

 

У серпні 2010 року був проведений 2 - й навчальний табір. Цього разу ми зупинилися у мальовничому місці в Криму, а саме в  міні-готелі «Porto Mare». Тут ви можете прочитати звіт про наш другий навчальний табір. Якщо ви хотіли б дізнатися, як ми витратили гроші , які ми зібрали, будь ласка, подивіться на наш фінансовий звіт.

 

Третій табір був проведений взимку в місті Святогорськ Донецької області. Волонтери з України  спільно з волонтерами з Нової Зеландії, Індії, Бразилії, Росії та Бельгії організували Зимовий освітній табір для дітей - сиріт та святкували Новий рік разом з ними. Повний звіт та фінансовий звіт про наш третій освітній табір можна подивитися за посиланням.

 

У 2013 році з 19 по 25 серпня  ми провели четвертий щорічний освітній табір в Криму, Україна. Разом з дітьми, які мали можливість насолоджуватися сонцем і морем у вільний час, ми розглянули з ними такі теми:  управління особистими фінансами, життя після закінчення школи-інтернату, спілкування  з однолітками і т.д. Ознайомтеся з нашою доповіддю в малюнках тут.

 

У 2014 році ми планували привезти 20 дітей з дитячих будинків у Донецькій області України в освітній табір в Карпатських горах. Але на жаль, військовий конфлікт на сході України  різко загострився влітку. Ми вирішили не ризикувати життям дітей и відмінили табір. А тут ми відразу ж пишемо про наступний табір , де зазначаємо, як важливо вивезти дітей з зони конфлікту – трошки не розумно ...

 

У 2015 році табір був винятковим як для дітей, так і для нас. Вперше ми привезли дітей за кордон - до Швейцарії. До того ж більшість організаторів, а також всі сироти були вихідцями з Донецької області України, зона військового конфлікту до сьогоднішнього  дня. Вивезти дітей звідти - навіть якщо на кілька днів - було дуже важливим для нас. Ми вивчали з ними найнеобхідніші життєві навички для їх майбутнього і милувалися красою  швейцарських гір та краєвидів . Ви можете подивитися наш звіт або кілька фотографій тут.

bottom of page